Jak vybírat dětský pokojíček - Děti a miminka

 
 
 
 
 
 
 

Jak vybírat dětský pokoj

 

Před zakoupením

Dříve než koupíte nábytek pro dítě zapřemýšlejte nad funkcemi, jaké bude splňovat vnitřek jeho pokoje. Zajisté budou jiné na každé etapě života, budou se měnit společně s věkem a zájmy dítěte. Nejdůležitější věci je, aby nábytek byl bezpečný při používání, byl funkcionální a estetický. Doporučujeme světlé, teplé barvy.

Všechen nábytek by měl být přizpůsobený dětem, vyroben z nejlepších materiálů, měl by splňovat všechny požadované normy. Když zařizujete pokoj pro dítě, stojí za to seznámit se s kompletní nabídkou výrobce. Pro miminko Během prvních let ústřední místo v životě dítěte - kromě rodičů - je místo pro spaní: pohodlná a funkcionální postel s vhodně zvolenou matrací a povlečením. Postýlka Meblika má 3 úrovně regulace dna, dvě snímatelné mřížky s možností předělání na gauč. Dodatečně boky s mřížkami mají silikonové obložení.

V pokoji dítěte se také hodí místo pro každodenní péči - tj. komoda s přebalovacím pultem, polička na ošetřovací příslušenství, skříň na oblečení a regál na hračky Pro předškoláka Několikaleté dítě tráví nejvíc času zábavou: stavením kostek, malováním, stejně jako na více živelných činnostech. Nejlépe, aby nábytek, který stojí poblíž měl zaoblené a vyprofilované hrany. Časem v pokoji dítěte přibývá více hraček. Dítě potřebuje skříňky a regály různých velikosti, do kterých by mohlo schovávat své poklady tak, aby se zároveň učilo udržovat pořádek. Meblik nabízí regály, které se vyjímají použitým kováním (zabezpečení před převrácením, speciální podpěrky pod poličky, závorky Blum), materiálem odolným na poškrábání, lehkou údržbou. V pokoji předškoláka by se měla nacházet postel s pohodlnou matrací, vhodné je také hradítko, které nedovolí dítěti spadnout z postele během spánku. Pro školáka Začátek výuky je důležitý moment v životě každého šestiletého dítěte. Mění se zájmy, obvykle se mění rovněž prostředí tak, aby lépe vyhovovalo novým potřebám mladého obyvatele. pokoj

Především se v něm musí objevit prací stůl s pohodlnou židli. Meblik nabízí několik druhů psacích stolů a také regály, které se teď mohou zaplnit knížkami a školními pomůckami. V období školního věku se dítě také učí pracovat ve skupině a učí se společenskému chování. Je mu tedy třeba zajistit v pokoji podmínky k setkáním s vrstevníky. Pamatujme na to, aby vnitřek pokoje byl funkcionální se zřetelně vymezenými prostory: ke spaní (s pohodlnou posteli a skříni) a k učení (s vhodně osvětleným psacím stolem a regály). Meblik vyrobil pro mládež speciální kolekce, které umožňují najít část sebe sama ve vnitřku plným temperamentu. Nábytek "roste společně s dítětem" Naše nejbližší prostředí formuje osobnost člověka již od narození. Proto Meblik vytváří nábytek s jemnými vzory. Vyvíjíme snahu, aby byly bezpečné, moderní, jednoduše krásné. Unikátní technologie zdobení čelních stěn umožňuje pořídit pokoj, který povzbuzuje představivost a zájmy dítěte, které by se rádo stalo cestovatelem nebo malou princeznou. Koupě nábytku, který "roste s tvým dítětem" je dobrý způsob na prodloužení doby využívání nábytku, které do budoucna bude používat také teenager. Dostupné kolekce se skládají z 25 segmentů, kterými je možno zařídit pokoj od narození do předškolního věku na několik libovolných způsobů. Meblik nabízí možnost dokoupení libovolného kusu nábytku, který se bude hodit ke kolekci zakoupené dokonce před několika lety.

© Copyright 2015 detiamiminka.cz

 

Kompletní nabídku pro dětské pokoje naleznete ZDE

Nahoru

 
 
 
 
Reklama http%3A%2F%2Fwww.detiamiminka.cz%2Fcihlicky-pro-deticky%2Fcihlicky-pro-deticky-2x24ks.html
 

Navštívené produkty 

 

naposledy navštívené produkty

 
 
 
Online-květiny Designové osvětlení Facebook Kvalitní postele z masivu Artikul


TOPlist