Jak vybírat přebalovací pult - Děti a miminka

 
 
 
 
 
 
 

Jak vybírat přebalovací pult

Jaký vybrat přebalovací pult?

Při výběru nezapomínejte na to,že přebalovací pult by měl být dostatečně velký a mít množství úložných možností, aby byly čisté pleny ,krémy nebo mastičky rychle po ruce a vy jste si při přebalování mohli užít blízkost vašeho děťátka.

Velmi praktické jsou přebalovací pulty s kolečky, které je možno po bytě snadno přesouvat dle potřeby. U těchto přebalovacích pultů jsou většinou poličky -přihrádky, do kterých se vejde vše, co je třeba mít při přebalování při ruce.

Nabízíme přebalovací pult Lotta se šuplíčkem ,který se nám osvědčil pro skladování krémů,olejíčků,separačních plen apod.Vše je perfektně ukryto!

Pro rodiče,kteří chtějí miminko koupat , osušit a obléci na jednom místě , doporučujeme přebalovací pult s vaničkou.Dokonalým pomocníkem je pult,který se dá rozložit na dva "pracovní prostory "navazující na sebe-např. pult Geuther Hanna,manipulace s miminkem je zde nejrychlejší.

Kdo bude miminko koupat např v koupacím kyblíku a vaničku nepotřebuje, bude pro něj plně dostačující přebalovací pult jednoduchý např Clarisa .

Přebalovací pult

 

Máte malou koupelnu a přestou toužíte po přebalovacím pultu?Není nic dokonalejšího než letošní novinka- přebalovací,výklopný pult Wanda.

No a pokud nechcete za přebalovací pult příliš utratit, zvolte ekonomickou,ale přesto bytelnou a skladnou verzi přebalovacího pultu Geuther -Trixi.

© Copyright 2015 detiamiminka.cz

Všechny jmenované pulty naleznete v oddělení přebalovací pulty

 

 

 

 
 
 
  • / jpg

Nahoru

 
 
 
 
Reklama http%3A%2F%2Fwww.detiamiminka.cz%2Fcihlicky-pro-deticky%2Fcihlicky-pro-deticky-2x24ks.html
 

Navštívené produkty 

 

naposledy navštívené produkty

 
 
 
Online-květiny Designové osvětlení Facebook Kvalitní postele z masivu Artikul


TOPlist