Jak vybrat jídelní židličku? - Děti a miminka

 
 
 
 
 
 
 

Jak vybrat jídelní židličku?

Jak vybrat v dnešní nepřeberné nabídce tu spávnou jídelní židličku?

Dřevěná jídelní židlička nebo plastová jídelní židlička?

Při rozhodování o materiálu závisí zejména na Vašem interiéru.Jen těžce by se k Vašemu rustikálnímu nábytku hodila moderní židlička.

Určitou předností plastových židliček je jejich možnost perfektní údržby čistoty,protože narozdíl od dřeva se materiál např.při odstraňování zaschlých zbytků jídla nepoškrábe či nenaruší.

Výhodou dřevěných jídelních židliček je jejich pevnost o odolnost např při pádu židličky.Málokterá plastová židlička(zejména ta hodně levná) přežije pád na dlažbu bez újmy.

Funkčnost židličky

Při výběru myslete na to ,že Vaše dítě obyčejné jídelní židličce velmi rychle odroste,proto doporučejeme uvažovat o koupi tzv rostoucí židličky, která se dá použít už od narození dítete až do školního věku. Firma Geuther nabízí kvalitní pevné jídelní židličky z bukového dřeva, které se dají použít až do doby kdy Vaše dítě váží až 85Kg! :o)

Také vybírejte jídelní židličku s polstrováním,které je dobře omyvatelné a pevné(spousta polstrování u levných židliček s po chvilkovém používání začně párat) .Nabízíme široké spektrum vhodných polstrování,které může perfektně ladit s Vašim interiérem.

Také dávejte přednost židličkám s odnímatelným jídelním pultíkem a to kvůli snadnější manipulaci s dítětem - pošetříte si svá záda.

Na co dál nezapomenout při nákupu jídelní židličky?

- Stabilita
V první řadě by měla být dětská jídelní židlička stabilní, aby se s neposedným dítkem nepřevrátila. Úraz způsobený takovýmto pádem by mohl být velmi vážný. Jídelní židličky v našem obchodě jsou atestovány a nemusíte mít proto strach o svoje miminko.
-Prostornost
Jídelní židlička by měla být pohodlná i pro silnější dítě, ale zároveň by dítě nemělo mít možnost příliš velkého pohybu.
-Skladnost
Pokud máte málo prostoru a budete židličku několikrát denně skládat, zjistěte si, jak je po složení veliká a jak snadno se skládá.
-.Bezpečnost
Jídelní židlička by neměla obsahovat žádné vyčnívající nebo ostré části, aby se dítě neporanilo.

© Copyright detiamiminka.cz


Naši kompletní nabídku jídelních židliček naleznete ZDE

Nahoru

 
 
 
 
Reklama http%3A%2F%2Fwww.detiamiminka.cz%2Fcihlicky-pro-deticky%2Fcihlicky-pro-deticky-2x24ks.html
 

Navštívené produkty 

 

naposledy navštívené produkty

 
 
 
Online-květiny Designové osvětlení Facebook Kvalitní postele z masivu Artikul


TOPlist