Obchodní podmínky - Děti a miminka

 
 
 
 
 
 
 

Obchodní podmínky

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro internetový obchod Dítě v bavlnce / Děti a miminka .

Kupující (zákazník) učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.
Prodávající dodává zboží na základě elektronické objednávky v tomto internetovém obchodě.

1. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce (dále jen zboží). Prodávající se zavazuje, že bude svým odběratelům dodávat:
- bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR
- vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních opraven, je-li to pro daný druh zboží obvyklé

2. Objednání zboží, uzavření smlouvy

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Prodávající si může v jednotlivém, zejména cenově náročnějším případě vyhradit vznik smlouvy potvrzením objednávky.
Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu (množství zboží, výše ceny, náklady na přepravu, vzdálenosti apod..) vždy oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, telefonicky či písemně. Odmítne-li prodávající objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.

3. Cena a platby

Firma K.O.L.U.M.B. (provozovatel e- shopu www.detiamiminka.cz není plátcem DPH).
Faktura vystavená na základě návrhu kupní smlouvy (objednávky) mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem. K ceně zboží je připočítána cena dopravy , popř. doběrečného

- Poukázky na nákupy:

zákazníci mohou obdržet od prodávajícího poukázku na nákup. Poukázka má identifikační kód, který se zadá přímo do objednávky a sleva v hodnotě poukázky bude z nákupu odečtena. Poukázka má expiraci (dobu použitelnosti) a ta je vždy uvedena v poukázce.
Vyhrazujeme si veškerá práva na změny

5. Dodací lhůta

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!! DODACÍ LHŮTA U VŠECH PRODUKTŮ JE UVÁDĚNA V POČTU PRACOVNÍCH DNŮ.


Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.
Většina zboží je převážně stále na skladě, pokud zboží skladem není, dodací lhůta se pohybuje cca od 1 do 4 týdnů (některé zboží objednáváme v zemích EU a Anglii). V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo jej nebude možno naskladnit, bude kupující o situaci informován do tří pracovních dnů. Prodávající sdělí předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

6. Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu s ustanoveními občanského zákoníku zákona č. 367/2000 ze 14. září 2000 má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do čtrnácti dnů od převzetí zboží.
Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě a budete požadovat zpět kupní cenu v plné výši, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
- zboží zašlete na naši adresu uvedenou v rubrice kontakt
- zboží musí být v původním, nepoškozeném obalu
- zboží nesmí být použité a nesmí být poškozené
- zboží musí být kompletní včetně příslušenství a veškerých dokumentů, zejména včetně faktury

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet v co nejkratším možném termínu po fyzickém obdržení zboží.

7. Dopravní podmínky, poštovné

Vyhrazujeme si právo zvolit způsob přepravy dle aktuálního vytížení jednotlivých druhů přepravy. Prodávající zasílá balíky prostřednictvím přepravní společnosti PPL a České Pošty. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození samotného zboží.

Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich ceny pro:

-
- přepravní službou PPL (hrazeno předem) - 89Kč
- přepravní službou PPL dobírka - 155Kč
- Česká pošta obchodní balík (hrazeno předem) 130Kč
- Česká pošta obchodní balík dobírka 180Kč
- Česká pošta doporučený dopis - poštovné 59kč (pouze pro zásilky do 500g, rozměr nejdelší strany 60 cm, rozměr všech stran dohromady max. 90 cm, požadujeme platbu předem)
- Zásilkovna (hrazeno převodem) 55Kč

- Zásilkovna dobírka 70Kč

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.

 

8. Ochrana osobních dat


Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem, popř. k odeslání marketingových informací.

© Copyright 2013 www.detiamiminka.cz

 

Nahoru

 
 
 
 
Reklama http%3A%2F%2Fwww.detiamiminka.cz%2Fcihlicky-pro-deticky%2Fcihlicky-pro-deticky-2x24ks.html
 

Navštívené produkty 

 

naposledy navštívené produkty

 
 
 
TOPlist